Coaching Łódź, Coach radzi:

Coaching w Łodzi (coach):

Podejrzewam, że chcesz poprawy, skoro już tu jesteś. Niestety nie wiesz od czego zacząć.

A może chcesz się nauczyć nowej umiejętności?

Odkryjemy to razem i znajdziemy najlepsze rozwiązania, które będą działać dla Ciebie i Twojego wspaniałego życia!
Profesjonalne sesje coachingowe, czyli coaching (Łódź w biurze, bądź Skype) są idealne dla tych, którzy poświęcają się pracy nad ulepszaniem i odkrywaniem, jakie zmiany są im obecnie potrzebne, aby się zmieniać i rozwijać.

Filozofia coachingu

Moja filozofia coachingu została zainspirowana odniesieniem do Michała Anioła i jego rzeźbiarskiego podejścia: "Widziałem anioła w marmurze i tak długo rzeźbiłem, aż go uwolniłem". Dostrzegam wyjątkowy blask swoich klientów. Rzucam wyzwanie i zachęcam do wzniesienia się ponad swoje narzucone sobie ograniczenia.

Aby pomóc klientom w dokonaniu zmiany w życiu, stworzyłem metodę opartą na przekonaniach i zachowaniu. Dotyczy zestawu umiejętności oraz sposobu myślenia. Podchodzi ona do przeszkód "od środka", co pociąga za sobą emocjonalne uwolnienie i łączy je z praktycznymi strategiami "na zewnątrz", które są dostosowane do systemu Twoich wartości.

Każda osoba ma różne aspiracje i stoi przed różnymi wyzwaniami. Niektórzy klienci wymagają większej struktury, niektórzy szukają więcej wskazówek, a niektórzy po prostu potrzebują większej odpowiedzialności. Głównym celem pracy ze mną jest dostosowanie podejścia do każdej osoby.

Zapewniam ukojenie zapracowanym "obywatelom świata", aby zatrzymać się, zastanowić i dostroić się do swojej własnej wielkości, aby ludzie mogli się zmienić i przygotować na następny skok do przodu.

Z konsekwentnym poświeceniem z Twojej strony pomogę Ci stworzyć życie, którego chcesz wreszcie zaznać.

To z czym najczęściej pracuję różni się od celu, ale najczęściej są to:

-ulepszenie poczucia własnej wartości / charyzma / otwartość,
-ulepszenie relacji z rodziną / przyjaciółmi / bliskimi itd.,
-stworzenie niekończącej się motywacji / inspiracji, budowanie zdrowych nawyków i rzucanie tych toksycznych,
-praca nad zdrowym ciałem,
-zmiana przyszłości i kariery,
-nauka radzenia sobie / akceptowania trudnych emocji lub zmian w życiu.

Jeśli chcesz ulepszyć jakiś aspekt życia, musisz być gotów zrobić dwie absolutnie wymagane rzeczy:

Dokonać przydatnej zmiany
Być zgodnym z tą zmianą

Aby móc wykonać je i zyskać cel, konieczne może być nauczenie się nowych sposobów myślenia, ćwiczenie nowych skutecznych zachowań, korzystanie z najlepszych narzędzi i chęć opuszczenia swojej strefy komfortu (comfort zone). Jest prawie pewne, że będziesz musiał stworzyć nowe pomocne nawyki i trzymać się ich. Będziesz także musiał codziennie przypominać sobie, kim chcesz być i jak chcesz się czuć! Aby doświadczyć innego, lepszego życia, musisz się zmienić i porzucić tą starą skorupę. Sesje coaching w moim gabinecie w Łodzi, lub online mogą Ci to dać!Czy jesteś na pewno na to gotowy?

Jeśli naprawdę chcesz wkroczyć na drogę szczęćcia i spełnienia i jesteś gotów zrobić to, czego potrzeba, aby mieć fantastyczne życie, to jestem idealnym coachem dla Ciebie! Wspólnie stworzymy coś innego, coś ponad to co było do tej pory i sprawimy że to co chcesz stanie się rzeczywistością.

Dlaczego właśnie to ze mną warto pracować?

Dlatego, że mam wiedzę i doświadczenie, aby Ci pomóc i pomogłem już setkom.

Wielu z moich klientów miało negatywne myśli, niską samoocenę, lęk, depresję i przegrywali z nałogami. Cierpieli i to bardzo. Doszli do punktu, w którym wiedzieli, że nie chcą już tak się czuć i że wybory, które podejmowali, nigdy nie dadzą im życia, jakiego pragnęli. Ważne abyś podjął najlepszą decyzję jaką możesz teraz. Zdecyduj, że zrobisz, co w Twojej mocy, aby się zmienić. Niech zacznie się to od silnego pragnienia, by czuć się na prawdę szczęśliwszym. Wymaga to determinacji, wytrwałości i ciężkiej pracy, ale wierzę że zrobisz to! Poproś o pomoc i zmień swoje życie! W końcu będziesz żył wieloma cudownymi chwilami, o których tylko do tej pory śniłeś. Bardzo chciałbym Ci pokazać, jak możesz, jeśli jesteś naprawdę gotów na zmianę!

Moja osobista pomoc dla Ciebie, w połączeniu z ośmioletnim doświadczeniem jako przedsiębiorca-coach, a teraz pięć lat również jako trener, dało mi potrzebną wiedzę i doświadczenie, które pomogły w tworzeniu tego, czego inni chcą, a teraz Ty tego pragniesz.

Jestem szkoleniowcem, trenerem, coachem (life coaching, business coaching, sport coaching), ponieważ chcę dać się tym, którzy chcą poprawić swoje życie. Chcę pomagać ludziom zmieniać ich perspektywę i znajdować twórcze rozwiązania wszystkiego, przez co przechodzą. Widzenie cudownych zmian ma miejsce w życiu tych, którym pomagam, jest ponadto niezwykle inspirujące do pomagania dalej i dalej...

Dam Ci narzędzia które pozwolą Ci odkryć, do czego jesteś zdolny. Twoje życie należy tylko do Ciebie. Zapamiętaj to!

Nikt nie może tego zrobić na siłę, ale coaching pozwoli wydobyć umiejętności i zdolności, które poprowadzą Cię najlepszą drogą. Pracując razem, sukcesywnie i w odpowiednim tempie, zaczniesz dostrzegać i odczuwać zmiany, których tak bardzo pragnąłeś.

Oferuję te wyjątkowe sesje, coachingu- Łódź, bądź skype/telefon. Chcę, abyś zobaczył, jak korzystne i szybkie mogą być zmiany. Chcę, żebyś poczuł radość płynącą z odkrywania Twojego potencjału i uczucia, że jesteś zdolny przenosić góry.

Czego możesz doświadczyć ze mną, jako Twój coach. I co dokładnie oferuje Ci najlepszy coaching :

-słuchanie i rozumienie pełne współczucia
-pozytywne opinie i zachęta do działania
-wskazanie wzorców ograniczających poprzez pracę z emocjami i głosem wewnętrznym
-pomocna zmiana Twojego spojrzenia
-otwarte podejście wolne od narzucania innego zdania
-wskazywanie konstruktywnych i kreatywnych rozwiązań Twoich problemów i realizacja celów
-coaching życia dopasowany do CIEBIE i Twoich wymagań!

Co ludzie mówią po ukończeniu sesji coachingowych ze mną? (Wypowiedzi zadowolonych klientów)

"Rafał pokazał mi uzdrawiającą, konstruktywną moc KOCHAJĄC SIĘ, aby chwalić się za wszystkie dobre rzeczy, które robię (tak małe i nieistotne, że mogą się wydawać błahe), docenić to, co mam, aby radzić sobie z moimi stratami (Rafał dał mi informacje na temat aspektów mojego życia, których nikt wcześniej mi nie dawał, co zmieniło cierpienie i to, co wydawało się wieczną żałobą za uzdrowienie, przebaczenie i wdzięczność), aby poradzić sobie z odrzuceniem i wydostać się z mojej strefy komfortu. I aby ten pogląd stał się nawykiem, codziennym nawykiem o każdej porze dnia. -Anna M.

Dzięki wszystkim tym wskazówkom i treningom, Rafał wzmocnił mnie. Ma ten szczególny talent, aby dotrzeć do sedna problematycznych obszarów, z którymi miałem do czynienia i dał mi bardzo bogaty wkład i sposoby radzenia sobie z nimi oraz sprawił, że zrozumiałem, dlaczego czasami łapałem się na pułapkę; pokazuje, że zawsze jest lepszy sposób, aby zobaczyć rzeczy, zmienić spojrzenie, poczuć się lepiej i lepiej. -Robert K.

- Nauczyłem się kochać siebie, co naprawiło tak wiele lęków w moim życiu: znacznie lepiej radzę sobie z odrzuceniem, dzięki temu znajduję lepszych i bliższych przyjaciół i bardziej cierpliwie znajduję partnera.
- Mogę łatwiej wprowadzać ograniczenia. Teraz chwalę siebie za moje sukcesy i szanuję siebie za każdą małą rzecz, którą robię dobrze; Nie boję się samotności i doceniam i jestem wdzięczny za to, co mam, duchowo i materialnie.
- Nauczyłem się akceptować moje straty i rozumiem, dlaczego tak bardzo mnie raniło to w przeszłości. Nie cierpię już.
- Nauczyłem się, jak wyjść z mojej strefy komfortu i teraz wiem, jak to zmienić.
- Czuję, że chcę teraz poznać więcej ludzi i jestem bardziej towarzyski.
A wszystko to przypomina magię! Jestem bardzo wdzięczny za te nauki Rafała. Pierwszy raz skorzystałem z takiej pomcy i efekt był piorunujący, wpisałem wyszuja ogłoszenie coach łódź i od razu umówiłem się na coaching z Rafałem.
Chciałbym, aby ludzie, którzy chcą się zmienić i poprawić swoje życie, mieli okazję poznać Rafała. Wnosi wielką wartość do społeczności dzięki potężnemu, przemieniającemu przekazowi. "- Krzysztof K.

"Rafał jest jak najlepszy przyjaciel, jakiego nigdy nie miałaś. Opisywanie jego umiejętności jest trudne do ujęcia w słowa. Jest w nim energia i autentyczność, która jest nie do opisania. Jest niezwykle wnikliwy i sprawi, że od samego początku poczujesz się swobodnie. Nie dajcie się zwieść kiedy jest uprzejmy, on ma dość doświadczenia. Poleciłabym go najważniejszym osobom w moim życiu w mgnieniu oka. Gwarantuję, że nie pożałujesz swojej sesji. "- Maria K.


Chcesz życie takie o jakim marzysz? Czy czy chcesz naprawić błędy?
Czy jesteś gotowy do zmian? Mam dla Ciebie coś specjalnego:

"Zmień swoje życie własnie TERAZ!"

Oferta coaching w Łodzi bądź innych miastach (coaching online),

Skuteczne i przyjemne sesje Coaching Życia w Łodzi, lub:

Sesje Skype / Telefon

Ewentualnie sesje u Ciebie (pokrywasz koszty dojazdu)

Jeśli masz problemy w konkretnych sytuacjach, możemy ćwiczyć w realnych warunkach i "na zewnątrz"

Jesteś już gotowy na coaching zmian?

Czy chcesz najpierw przekonać się, że jestem dla Ciebie odpowiednim coachem? Nie ma problemu! Cieszę się, że mogę zaoferować ci 50% zniżki na pierwszą sesję coaching Łódź (w biurze), lub Skype/telefon.

Znasz kogoś, kto może skorzystać z tej oferty? Podziel się właśnie z nim i okaż troskę.

Nie mogę się doczekać wkrótce współpracy z Tobą,

Rafał Szrajnert, coach
Oferta coaching (łódź)

PS. Poniżej przesyłam dokładne składowe coachingu w których mogę Ci pomóc:

Zamów swój coaching
Coach Łódź i inne miasta
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.pl1. COACHING KARIERY
2. COACHING DLA PRZYWÓDCÓW LIDER( COACH)
3. DORADZTWO COACHINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
4. COACHING DLA INNYCH COACHÓW
5. COACHING ŻYCIA
6. COACHING PROBLEMOWY

1. COACHING KARIERY


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Moja praktyka coachingu kariery oferuje kilka różnych pakietów coachingowych. Skierowana jest zarówno do kobiet i mężczyzn, którzy: zmieniają pracę; ponownie wchodzą na rynek pracy; należą do kadry decyzyjnej; menedżerowie średniego szczebla; kadry zarządzającej, którzy chcą zostać przedsiębiorcami; kadry kierowniczej lub przedsiębiorców, którzy chcą pracować poprzez rozwój kariery, rozwijać zdolności przywódcze i przyspieszyć ich awans; nowe podmioty wchodzące na rynek pracy. Dyrektorzy generalni i starsi menedżerowie, którzy chcą prywatnego doradcy, aby zbadał problemy w bezpiecznej przestrzeni. Przedsiębiorców, którzy chcą skalować rentowny rozwój przedsięwzięć. Profesjonalni wolontariusze, którzy chcą wrócić do płatnej pracy. Członkowie rady, którzy chcą rozwijać swoje przywództwo; ludzie stoją przed wyzwaniami różnorodności w pracy. Osoby stojące w obliczu wyzwań związanych z wynagrodzeniem lub płacą. Każdy, kto czuje się zablokowany lub niespełniony w swojej karierze.

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Oto kilka usług coachingowych, które oferuję:
Stworzenie wizji możliwej kariery zawodowej
Opracowanie strategii wywiadów informacyjnych, aby dowiedzieć się więcej i ocenić możliwości
Tworzenie marki osobistej i profesjonalnej, osobiście i online- personal brand
Rozwijanie swojego zaplecza (online i CV, rozmowy rekrutacyjne, LinkedIn i SEO, przekonujące i oryginalne odpowiedzi na często zadawane pytania)
Wywiady
Określanie, co czyni Cię niezastąpionym dla klientów i organizacji
Maksymalizacja Twojej strefy rozwoju
Opracowanie swojego przyszłego planu kariery
Włączanie wartości do strategii pracy
Maksymalizacja wartościowej strategii (wynagrodzenie, wyrównanie, widoczność, uznanie)
Równoważenie efektywności osobistej i zawodowej (work-life balance)
Rozwijanie platformy współpracy i zdolności przywódczych
Inne problemy związane z karierą, które chcesz wspierać
2. COACHING DLA PRZEDSIĘBIORCÓW (LIDER COACH)


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Moja praktyka coachingu przywództwa jest przystosowana do współpracy biorąc pod uwagę:
Osoby, które chcą rozwijać swoje zdolności w zakresie współpracy i przywództwa
Osoby, które borykają się z jakimkolwiek aspektem ich obowiązków związanych z zespołem lub kierownictwem
Osoby, które chcą wzmocnić swoją prezencję, by szerzyć swoje przesłanie, swoją misję i kultywować większą różnorodność w swoich zespołach
Zespoły zarządzające, które chcą opracować różne wzorce interakcji i narzędzia do rozwiązywania konfliktów lub nieefektywności
Zespoły zarządzające, które chcą stworzyć więzi łączące poprzez współtworzenie miejsca pracy lub rekolekcji ze spersonalizowanym programowaniem i działaniami w celu stworzenia lepszych relacji
Menedżerowie średniego szczebla, dyrektorzy generalni lub kadry kierownicze wyższego szczebla, którzy chcą szeroko wykorzystać swoją platformę współpracy i przywództwa i zmaksymalizować jej wpływ
Menedżerowie średniego szczebla, którzy czują się zablokowani w rozwoju w hierarchii w górę i osiągania swoich zawodowych celów
Dyrektorzy generalni i liderzy, którzy chcą zmaksymalizować swoje przesłanie i misję oraz stworzyć bardziej zróżnicowane i wpływowe zespoły

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Oto kilka usług coachingowych przywództwa, które oferuję:
Określanie swojej strefy wpływu jako lidera
Opracowanie tego, co czyni Cię niezastąpionym dla Twoich klientów i Twojej organizacji
Tworzenie marki osobistej i profesjonalnej, osobiście i online
Wyjaśnienie swojej misji jako lidera
Wzmocnienie misji jako lidera
Rozwijanie strategii zespołowej i przywództwa
Zarządzanie trudnymi decyzjami i strategią rozmów
Opracowanie swojego przyszłego planu kariery
Włączanie wartości do strategii pracy
Maksymalizacja wartościowej strategii (wynagrodzenie, wyrównanie zawartości pracy, widoczność, uznanie)
Rozwijanie talentów wokół Ciebie i zabezpieczanie ciekawych jednostek
Mieszanie i równoważenie efektywności osobistej i zawodowej
Ogarniając i kultywując różnorodność w pracy i w zespole
Inne kwestie związane z przywództwem lub wyzwaniami, na które chciałbyś wesprzeć3. DORADZTWO COACHINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Oferuję cztery różne możliwe pakiety coachingowe dla przedsiębiorców:
Coaching kariery
Trening przywództwa
Coaching życia
Usługi doradztwa biznesowego
Usługi doradztwa biznesowego są ukierunkowane na rozwiązanie problemów, które pojawią się w zakresie wizji, planowania, pozyskiwania zasobów, uruchamiania, finansowania i skalowania działalności od zera.

Moje doświadczenie tutaj wywodzi się z rozpoczęcia moich własnych działalności gospodarczych jako przedsiębiorcy ORAZ z moich lat jako konsultanta zarządzania i dyrektora spółki akcyjnej. Te usługi doradztwa biznesowego są skuteczne dla osób, które rozważają opuszczenie firmy w celu prowadzenia własnej działalności gospodarczej; ludzi z wizją firmy, którą chcą uruchomić coś więcej; ludzi aktywnie rozpoczynający działalność; ludzi, którzy prowadzą firmę i chcą ją skalować, aby ją sprzedać, IPO lub rozszerzyć.

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Oto kilka usług doradztwa biznesowego, które oferuję:
Tworzenie wizji dla Twojej firmy
Tworzenie oferty produktu / usługi i ocena unikalności
Testowanie rynku, Twoja wizja firmy i produktu / usługi
Pisząc biznesplan
Opracowanie strategii biznesowej
Tworzenie strategii marketingowej, promocyjnej, cenowej i mediów społecznościowych (będziemy współpracować z inną moją firmą, branża marketing)
Analizowanie konkurencji i znajdowanie zwycięstwa / wygranej
Ocena opcji finansowania i kompromisów
Kultywowanie negocjacji ze strategicznymi partnerami
Planowanie strategii wzrostu i skalowania
Tworzenie i wdrażanie planów rozwoju talentów i różnorodności
Inne problemy związane z działalnością gospodarczą, które identyfikujesz

4. COACHING DLA INNYCH COACHÓW


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Prowadzę coaching dla innych trenerów. To jedna trzecia mojej praktyki coachingowej.
Współpracuję ze wszystkimi typami trenerów: trenerami kariery; trenerzy wykonawczy; trenerzy życia; trenerów zdrowia i wellness; pisarze i trenerzy prezentacji; trenerzy biznesu.
Moja praktyka COACHING DLA INNYCH COACHÓW pomaga trenerom/coachom w umacnianiu ich możliwości dla swoich usług; aby przekazać wiadomość swoim docelowym odbiorcom, ponownie przemyśleć kwestie, które rozwijają się w ich praktyce; wspierać je w trudnych przypadkach; aby pomóc im w kwestiach marketingowych, promocyjnych i biznesowych, które wymyślają dla nich jako trenerów i przedsiębiorców.
Jeśli jesteście coachami i / lub przedsiębiorcami, proszę odwołać się do mojej sekcji dotyczącej doradztwa biznesowego dla przedsiębiorców.
Trenuję innych trenerów w następujących formatach: indywidualny coaching jeden na jeden; coaching grupowy w sprawach ogólnych i inne.

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Wizja Twojej praktyki coachingowej:
Dla autora / prelegenta / trenerów: którzy mają już praktykę coachingową, ale jest to oznaczanie i szukają sposobu na odmłodzenie go i sprawienie, by się rozwijało
Dla nowo certyfikowanych coachów: którzy próbują dowiedzieć się, jak rozpocząć praktykę coachingową, znaleźć swoich docelowych klientów, stworzyć niezbędną infrastrukturę, aby ją wspierać, i uzyskać początkowy marketing wprowadzony na rynek
Dla stałych coachów: którzy chcą rozwijać nowe formaty coachingu (takie jak wchodzenie online, wchodzenie na rynek globalny, uruchamianie nowych linii usług), wzmacnianie swojej praktyki i rozszerzanie zasięgu oraz maksymalizacja ich wpływu
Skalowanie praktyki coachingowej w celu uzyskania rentownego wzrostu:
Dla wszystkich rodzajów coachów na wszystkich etapach budowania ich praktyki, oferuję ukierunkowane porady, aby zmaksymalizować opłacalność i wzrost ich praktyki, jednocześnie zachowując misję służby i promując wzmocnienie pozycji swoich klientów.

5. COACHING ŻYCIA


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Podczas wielu moich sesji coachingowych pracuję z klientami w zakresie wyzwań związanych z karierą i przywództwem (lidership), jestem również certyfikowanym trenerem programowania neurolingwistycznego (NLP).
Jako coach życia (life coaching) moje usługi są najskuteczniejsze dla osób:
-które czują się zablokowane i niespełnione, ale nie są pewne, dlaczego
-które żyją "pewnego dnia w przyszłości, gdy ... "(wypełnij puste miejsce)
-stoją przed rozwodem, separacją, chorobą lub osobistym wyzwaniem, które uważają za trudne
-które czują, że ich życiowe cele są czymś odległym od tego, co robią dzisiaj
-które czują "musi być więcej ..."

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Oto kilka usług coachingowych, które oferuję:
Identyfikacja celu i misji w życiu
Wyjaśnienie, co czyni Cię wyjątkowym i niezastąpionym
Wzmacniając Twoje życie, skupione na twojej strefie wzrostu
Zrozumienie przestrzeni między miejscem, w którym jesteś dzisiaj a miejscem, w którym chciałbyś być w przyszłości, pod względem:
Twojej unikatowej wyjątkowości
Twojej unikatowej twórczej ekspresji
Twojej unikatowej społecznej walidacji
Twoich unikatowych relacji
Twojej unikatowej wolności (czasu, pieniędzy, stylu życia, podejmowanych decyzji)
Twoje unikatowe zdrowie i dobre samopoczucie
oraz tworzenie konkretnych i praktycznych działań, które pozwolą Ci lepiej dostosować się do tych wymiarów i zmaksymalizować poczucie luki.

6. COACHING PROBLEMOWY, coach kieruje pracę na rozwiązanie konkretnego problemu.


Dla kogo jest ta forma coachingu?


Coaching mający na celu rozwiązanie problemu w formie godzinnej sesji, w której klient prosi mnie o odpowiedź na konkretny problem, zmaganie lub wyzwanie, które mają.
Oferuję coaching w formach dostosowanych do potrzeb indywidualnych. Wiem, że to najlepszy czas na wstępny pakiet coachingowy.
Oferuję coaching rozwiązujący problemy tylko obecnym klientom lub byłym, którzy chcą poznać konkretny temat lub innym coachom, którzy się ze mną znają, lub poprosili mnie o ich wcześniejsze szkolenie.

Co oferuje Ci ta forma coachingu?


Dokładnie to co chcesz

Zamów swój coaching
Coach Łódź i inne miasta (z dojazdem, lub online)
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.pl